Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, adı saygınlıkla anılan, üstlenmiş olduğu projeleri yetkinlik ve başarı ile tamamlayan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak  İpektaş Yalıtım’ın  vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Pazarın etkili tedarikçilerinden biri olarak ,müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman, her yerde ve her koşulda müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve hızlı ulaşılabilir hizmetler sunmaktır.

İnşaat sektöründe 40 yıllık ticaret birikimini yeni bir alana da taşıyan firmamız yenilikçi kimliğiyle büyümek , öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak uzman insan kaynağı , bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede karlılığın kaliteli hizmet ve güvenden geçtiğinin bilinciyle hareket  etmek; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğimizi sağlama inancı içerisindeyiz.

Müşteri Anlayışımız

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak.

Samimi İletişim

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Zamanında Teslim

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

Çalışanlara Özen

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

  

 

Çözüm Ortaklarımız